Ви є тут

До уваги водіїв! Синоптики прогнозують дощі, грози, місцями сильні зливи!

07.06.2017

За повідомленням Гідрометцентру, до кінця доби 7 червня та 8 червня вночі та вранці на Прикарпатті йтимуть сильні дощі, в Карпатах дуже сильні дощі; вночі - грози, в окремих районах град та шквали.

Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Пам’ятайте, що в сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендуємо обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - використовувати світлий одяг і за можливості світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області

Інші новини