Ви є тут

Івано-франківські дошкільнята вивчають з поліцейськими правила поведінки на дорозі

12.05.2017

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху працівники прикарпатської поліції проводять тематичні заняття з юними його учасниками у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах краю. Зокрема, такий урок пройшов у садочку «Веселка» в обласному центрі.

Для вихованців старшої групи «Сонечко» тема дорожньої грамоти вже не є новою, до того ж дітки з вихователями завчасу готувалися до зустрічі з поліцейськими – вивчали вірші та пісеньки про Правила дорожнього руху.

Діти уважно слухали розповідь про обов’язки маленьких пішоходів та пасажирів, жваво відповідали на запитання щодо правил безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, впізнавали дорожні знаки, в цікавій ігровій формі закріпили навики реагування на роботу світлофора. Найактивніші на занятті дошкільнята отримали від поліцейських значки-відзнаки знавців Правил дорожнього руху. Особливо діткам сподобалися подаровані правоохоронцями флікери, які допоможуть малятам бути помітнішими на дорозі у темну пору доби.

За словами завідувача дошкільного навчального закладу Національної поліції України «Сонечко» Тетяни Мушинської,  такі заняття надзвичайно дієві і їх варто розпочинати якнайшвидше, адже культура поведінки на дорозі закладається з юного віку. Понад те, діти після уроків, проведених за участі працівників поліції, не лише ретельніше, як свідчить практика, самі дотримуються Правил дорожнього руху, а й часом можуть вказувати на огріхи та помилки дорослим пішоходам чи водіям. У кінцевому результаті усе це сприятиме попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області

 

Інші новини