Ви є тут

На Прикарпатті підбито підсумки творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»

19.04.2017

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу члени журі визначали напередодні в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва. Вони будуть доправлені в Київ для участі у фінальному відборі.

На це змагання хлопчики та дівчатка з усієї Івано-Франківщини представили десятки робіт, у яких подали своє бачення тематики безпеки дорожнього руху. Юні митці, втілюючи свої творчі задуми, використовували різноманітні техніки і матеріали. Серед надісланих робіт і аплікації, і малюнки, і квілінг, розпис на склі і рухомі конструкції, фотографії, вироби з бісеру та навіть харчових продуктів, і багато інших цікавих та неординарних поробок. Відтак вибрати найдостойніші у відповідних вікових категоріях було доволі непросто, адже оцінювалися як творчий хист виконавців, так і їх вміння розкрити тему, показати розуміння важливості дотримання Правил дорожнього руху усіма його учасниками. Крім того, надавалося й вагомого значення авторській позиції та ступеню його самостійності у виконанні роботи.

Журі конкурсу очолив т.в.о начальника УПД ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Андрій Прусак, а до його складу увійшли начальник відділу технічного нагляду при департаменті освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Руслан Іваник, методист з образотворчого мистецтва Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віталій Демків, старший інспектор ВЗБДР і СЗ УПД ГУНП в області Зорина Кречко.

Як би не була оцінена кожна з конкурсних робіт, без сумніву можна стверджувати: їх юні автори будуть дисциплінованими і уважними на дорогах, а це, власне, і є метою конкурсу. А фіналісти, звісно ж, будуть заохочені грамотами та подарунками. Отож, вітаємо переможців конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» в Івано-Франківській області:

Перша категорія (від 5 до 9 років):

1 місце – Пецоляк Софія, 9 років, Поляницька ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце – Милючихіна Марія, 6 років, ДНЗ «Журавлик» м.Калуш

3 місце – Соколик Дмитро, 6 років, ДНЗ «Колобок» с. Верхня Калуського району

Друга категорія (від 10 до 13 років):

1 місце – Струтинець Оксана, 12 років, Брошнівська ЗОШ І-ІІ ст.

2 місце – Галацький Олександр, 11 років, Тлумацька ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце – Барабаш Ірина, 13 років, Копачинецький НВК Городенківського району

Третя категорія (від 14 до 17 років):

1 місце – Возна Яна, 14 років, Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянського району

2 місце – Михайлишин Юрій, 17 років, Тисменицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3 місце – Цап Романія, 14 років, Спаська ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області 

Інші новини