Ви є тут

Поліцейські секторів реагування патрульної поліції Прикарпаття удосконалюють знання та навики роботи

17.02.2017

Під час занять зі службової підготовки, які відбулися в ГУНП в Івано-Франківській області, працівники з усіх відділів та відділень поліції краю освоювали нововведення в організації службової діяльності, зокрема вивчали нюанси роботи на планшетних комп’ютерах під час патрулювання.

Як зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області полковник поліції Микола Іваницький, на сучасному етапі діяльність поліції не можлива без впровадження  нових методів, в тому числі з використанням комп’ютерної техніки та оперативної комунікації. Досконале володіння ними наразі є необхідною умовою успішної роботи правоохоронців.

Зі специфікою програмного забезпечення, яке дозволяє групам реагування патрульної поліції дистанційно передавати і отримувати інформацію на планшети під час роботи на території обслуговування, учасників заняття детально ознайомили працівники управління інформаційного забезпечення ГУНП в області. В свою чергу працівники Управління патрульної поліції Івано-Франківська розповіли колегам з відділів та відділень поліції області про свій досвід роботи з такими гаджетами, охарактеризували переваги та можливості планшетів, зокрема, у мобільності  доступу до наявних баз даних.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області 

Інші новини