Ви є тут

Прикарпатські поліцейські ознайомили журналістів з цьогорічною аварійною ситуацією в області

06.02.2017

Правохоронці на брифінгу, який відбувся в ГУНП в Івано-Франківській області, закцентували увагу на причинах, які призводили до загибелі чи травмування людей на дорогах краю у цьому році, а відтак застерегли учасників дорожнього руху від подібних прикрих помилок.

Заступник начальника управління - начальник відділу забезпечення безпеки дорожнього руху та спеціальних заходів УПД ГУНП в області Андрій Прусак проінформував  представників засобів масової інформації про те, що кількість дорожньо-транспортних  пригод  у січні, попри доволі складні погодні умови, була практично такою ж, як і торік за цей період. Водночас більш як на чверть зменшилася кількість потерпілих внаслідок автопригод, а число загиблих зменшилося вдвічі.  Загалом в аваріях травмувалися 52 людини, 5 від отриманих тілесних ушкоджень померли. Тому, наголосив Прусак, певне покращення не повинно слугувати приводом до самозаспокоєння ані працівникам поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, ані його часникам – водіям та пішоходам.

Найскладнішою, як свідчить статистика, у цей період була ситуація на дорогах Коломийського, Верховинського та Надвірнянського районів, а також на Яремчанщині. Що ж до причин, по найчастіше (у 10 ДТП) люди постраждали через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Внаслідок цього 1 особа загинула та 13 – травмовано. У 8 випадках до автоаварій призвів виїзд автотранспорту на смугу зустрічного руху. Наслідки ще гірші - 2 людини загинули та 17 – отримали травми. Семеро людей у січні зазнали травм через водіїв, які керувати автомобілями у нетверезому стані.

Окремо Андрій Прусак зупинився на аналізі дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Він наголосив, що найчастіше в ДТП страждають діти-пасажири. У січні цього року трапилося 9 дорожньо-транспортних пригод із потерпілими дітьми, у яких 1 дитина загинула та 12 – травмовано.

В свою чергу т.в.о заступника начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції м.Івано-Франківськ Яна Юносова детальніше проаналізувала аварійність минулого місяця в обласному центрі. Зокрема, вона перелічила вулиці Івано-Франківська, де найчастіше траплялися ДТП, та час, коли в місті зростала кількість автопригод.

Працівники поліції, користаючись нагодою, за посередництва журналістів ще раз застерегли прикарпатців від порушень Правил дорожнього руху та наголосили на необхідності бути обережними та дисциплінованими на дорогах.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області 

 

Інші новини