Ви є тут

Прикарпатські школярі спонукали водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху

24.02.2017

Семикласники Марковецького навчально-виховного комплексу під наглядом та за підтримки працівників Тисменицького відділу поліції  провели акцію, яка мала на меті ще раз привернути увагу водіїв автотранспорту до проблеми безпеки на дорозі.

Місцем її проведення обрали кільцеву розв'язку на автодорозі державного значення Н-10 « Стрий-Чернівці», безпосередньо поруч з якою розташований навчальний заклад. Школярі завчасу готувалися до акції – повторили правила безпечної поведінки на дорозі, намалювали тематичні лозунги та виготовили прапорці кольорів світлофора.

Звукові сигнали та привітні посмішки водіїв, які проїжджали повз учасників акції, засвідчували, що така дитяча ініціатива їм до вподоби. Окремі навіть зупинялися, щоб подякувати школярам за небайдужість та активну участь у пропаганді профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

Як зауважила вчитель навчального предмету «Основи здоров'я» Марковецького НВК Лариса Гавадзин, проведення такого заходу має кілька позитивних ефектів. Найперше, його учасники під час підготовки та проведення акції ще раз пригадали «дорожню грамоту». Безумовно, згодом цю «подію» вони обговорюватимуть з друзями та батьками, залучивши таким чином до цього процесу ще чималу кількість дорослих та юних учасників дорожнього руху. І, звичайно, профілактичний вплив на «цільову аудиторію» - водіїв, які стали свідками появи дітей з плакатами біля дороги.  Вони, хочеться сподіватися, будуть відповідальнішими та дисциплінованішими за кермом.

Марковецькі школярі задоволені тим, що долучилися до такої важливої справи, як пропагування неухильного  дотримання правил дорожньої безпеки. І навіть трохи горді, адже намагалися у доступний спосіб нагадати дорослим-водіям, що вони відповідальні за життя та здоров'я  юних пішоходів, пасажирів та велосипедистів.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області 

 

Інші новини